Webinar

Budowanie sylwetki goryla, czyli mięśnie na diecie roślinnej z Damianem Parolem

Data: 29 sierpnia 2016, godzina: 20.00 ZAPISZ SIĘ

Wraz z Jasną Stroną Mocy zapraszamy Was na webinar "Budowanie sylwetki goryla, czyli mięśnie na diecie roślinnej", który specjalnie dla Was poprowadzi Damian Parol - doświadczony trener i dietetyk, wykładowca na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, znany z niezwykle rzetelnego, naukowego podejścia do kwestii diety i treningów.

Dołączcie do nas 29 sierpnia o godz. 20.00. Webinar jest całkowicie DARMOWY i będziecie mogli na nim zadać specjaliście nurtujące Was pytania.

ZAPISZ SIĘ

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

Jak zbilansować dietę roślinną pod kątem aktywności fizycznej?
Co i kiedy warto suplementować?
Jak powinny wyglądać posiłki okołotreningowe?
+ Zadaj swoje własne pytania!

Time icon Dołącz do nas 29 sierpnia o godz. 20.00

ZAPISZ SIĘ
Damian

DAMIAN PAROL

wykładowca

Dyplomowany dietetyk, trener personalny oraz wykładowca na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Członek rady naukowej Fundacji Wiemy Co Jemy. Autor publikacji naukowych m.in. o dietach roślinnych w sporcie. Znany z popularnego bloga i cyklu specjalistycznych szkoleń prowadzonych w największych polskich miastach. Jako ekspert i badacz diet roślinnych w kontekście sportu i zdrowia, wsparł swoją wiedzą i doświadczeniem kampanię Jasna Strona Mocy, dzięki czemu powstał kultowy już dzisiaj eBook.

JASNA STRONA MOCY

Kampania Jasna Strona Mocy pokazuje, że dieta roślinna jest nie tylko coraz bardziej popularna wśród sportowców, ale coraz częściej wielu uznanych trenerów i specjalistów od dietetyki sportowej zaleca ją swoim podopiecznym. Weganami bądź wegetarianami jest wielu utytułowanych przedstawicieli najbardziej wymagających dyscyplin sportowych, są wśród nich mistrzowie olimpijscy, rekordziści świata i zdobywcy medali na najważniejszych imprezach międzynarodowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat sportowców na diecie roślinnej ściągnij kultowego eBooka Jasnej Strony Mocy, w którym znajdziesz również porady treningowe i dietetyczne przygotowane we współpracy z uznanymi polskimi szkoleniowcami i dietetykami sportowymi, jak Damian Parol.

Jsm banner